Одна з найбільших мереж АЗС на третину скорочує кількість заправок

Одна з найбільших мереж АЗС на третину скорочує кількість заправок

Укрінформ
Засновник мережі «БРСМ-Нафта» Андрій Біба прийняв рішення достроково розірвати договір оренди 63 АЗС, які належать екс-міністру часів Януковича Едуарду Ставицькому.

Про це enkorr повідомив сам Біба.

«Договір про оренду дійсний до 1 вересня 2019 року. Але оскільки з боку Ставицького неодноразово робилися спроби рейдерського захоплення торгової марки і моєї частини АЗК, я прийняв рішення розірвати договір оренди, щоб раз і назавжди закінчити цю історію», – заявив Біба.

Читайте також: Bloomberg з’ясував, у яких країнах найдешевший бензин

За його словами, передача станцій відбуватиметься впродовж серпня, час необхідний для вивезення торгового обладнання і пального, що залишається в резервуарах АЗС.

Крім того, АЗС будуть дебрендовані.

«Ми досягли джентельменської угоди про вивезення свого майна. Було зустрічне побажання про використання нашого торгового знаку, але тут наша позиція жорстка – під брендом БРСМ будемо торгувати тільки ми», – розповів засновник БРСМ.

Він не став давати коментарі про подальшу долю цих станцій, обмежившись тим, що швидше за все вони будуть здані в оренду одному з діючих гравців ринку.

Після виходу з угоди про оренду у Біби залишилася мережа зі 133 АЗС.

Читайте також: З військових "полетіли погони" через розкрадання палива в Одесі

Як повідомлялося, у 2016 році, коли мережа налічувала 126 станцій, Біба та Ставицький вирішили розділити бізнес. Кожному відійшло по 63 АЗС.

У 2017 році між колишніми партнерами виник конфлікт. Влітку того ж року він вийшов в публічну площину і у вересні був вирішений мировою угодою. Однак уже в грудні конфлікт поновився: автозаправні станції, нафтобази та інше майно, що належать Бібі, відійшли компанії Ставицького.

Біба стверджує, що перереєстрація пройшла шахрайським шляхом з використанням підробленої довіреності його нотаріуса.

Мережа БРСМ була заснована в 1995 році Андрієм Бібою та Олегом Поліщуком. У 2007 році Поліщук продав свої 50% акцій мережі Едуарду Ставицькому. На липень 2018 року мережа складалася зі 196 станцій. За підсумками 2017 року «БРСМ Нафта» була п’ятою в Україні за кількістю АЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-