З військових

З військових "полетіли погони" через розкрадання палива в Одесі

Укрінформ
Керівництво 46 Об'єднаного центру забезпечення Південного регіону в Одесі та об'єднаного центру забезпечення ЗСУ у м. Києві позбавили військових звань та пенсії.

Про це міністр оборони Степан Полторак сказав сьогодні на брифінгу у Міноборони, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я вважаю дії керівництва 46 об'єднаного центру забезпечення Південного регіонів в Одесі та об'єднаного центру забезпечення Збройних Сил України у місті Києві зрадою Збройних Сил України. Тому я прийняв рішення щодо начальника 46 об'єднаного центру забезпечення Євгена Короля позбавити його військового звання полковник, він також позбавляється всіх військових звань, право на пенсійне забезпечення та користування медичними закладами Міністерства оборони», - сказав Полторак.

Він також зауважив, що начальник складу 46 об'єднаного центру забезпечення Андрій Масунов також позбавляється звання підполковника, всіх офіцерських звань, права на пенсію та користування медичними закладами.

Міністр повідомив, що старшого офіцера відділу забезпечення паливно-мастильними матеріалами центру управління тилу Збройних Сил України Дмитра Ізварина також позбавлено звання, права на пенсійне забезпечення та користування медичними закладами Міноборони.

Читайте також: Армія незабаром отримає реактивні піхотні вогнемети - Порошенко

Як повідомив на брифінгу голова комісії, яка здійснювала перевірка в 46-му об'єднаному центрі забезпечення в Одесі, Дмитро Марченко, керівництво військової частини створило умови, за яких стала можливою крадіжка 204 тонни дизельного палива та 2,5 тонни бензину. У результаті цього державі було завдано збитків на суму 6,4 мільйонів гривень. Також за попередньою оцінкою не врахованого майна на цій базі було виявлено на суму 1,1 мільйонів гривень.

Як повідомляв Укрінформ, комплексною комісією, направленою за рішенням міністра оборони України для перевірки 46 об’єднаного центру забезпечення, встановлено численні порушення та зловживання, які заподіли державі збитки у великих розмірах. Степан Полторак доручив голові комплексної комісії в найкоротші терміни підготувати матеріали за результатами перевірки для передати їх до правоохоронних органів, з метою відкриття кримінального впровадження.

Раніше міністру оборони стало відомо про факти неналежного виконання правил прийому продовольчої продукції на склади 46 об’єднаного центру забезпечення (м. Одеса), та інші порушення, які підтвердилися під час роботи комплексної комісії Міністерства оборони України.

Крім того, міністром було прийнято рішення перевірити всі окремі центри забезпечення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-