Надходження від митних платежів до бюджету зросли на 18% - ДФС

Надходження від митних платежів до бюджету зросли на 18% - ДФС

1060
Укрінформ
Надходження до Державного бюджету від сплати митних платежів з 21 червня по 30 липня зросли на 18%, або майже на 6 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє  прес-служба Державної фіскальної служби України.

"За час реалізації експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів - з 21 червня по 30 липня - до державного бюджету перераховано майже 37,5 млрд грн митних платежів. Порівняно з відповідним періодом минулого року фактичні надходження зросли на 18%, або майже на 6 млрд гривень", - йдеться у повідомленні.

За оперативними даними на 30 липня, тільки у липні до Державного бюджету надійшло 29,7 млрд грн митних платежів. Це майже на 3,8 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді 2017 року та на 3,2 млрд грн більше червня поточного року. 

Як зазначили у ДФС, у червні 2018 року перераховано 26,6 млрд грн, що на 9%, або на 2,2 млрд грн більше відповідного періоду 2017 року.

Середньоденні надходження митних платежів зросли до 1,4 млрд грн. Це на 217 млн грн перевищує середньоденний показник за відповідний період минулого року.

Читайте також: Рекомендації CША щодо реформування митних органів виконані на 80% - Продан

В.о.голови ДФС Мирослав Продан наголосив, що завдяки зменшенню «сірих» товарних потоків збільшується частка ринку, яку займають легальні імпортери.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-