З 1 серпня в Україні запрацює Морська адміністрація

З 1 серпня в Україні запрацює Морська адміністрація

Укрінформ
Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) починає свою роботу з 1 серпня 2018 року. Держорган буде координувати роботу 13 морських портів і здійснювати безпеку судноплавства.

Про це повідомила прес-служба відомства на офіційній сторінці в Facebook.

«Ми прагнемо тісно співпрацювати з громадськими організаціями, з усіма, кому небайдуже формування державної політики у сферах морського і річкового транспорту, становлення і розвиток Морської адміністрації, а також вирішення нагальних питань», — йдеться в повідомленні Морської адміністрації в Facebook.

У прес-службі поінформували, що пріоритетом діяльності Морської адміністрації є реалізація державної політики у сферах:

морського і річкового транспорту,

торговельного мореплавства,

судноплавства на внутрішніх водних шляхах,

навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства,

сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

Читайте також: Миколаївський порт збільшив обсяги перевалки вантажів на 21%

Нагадаємо, в середині квітня 2018 р Кабінет міністрів України строком на 5 років (з випробувальним терміном шість місяців) призначив Дмитра Петренка головою Морської адміністрації.

З ініціативою створення Морської адміністрації Міністерство інфраструктури виступило у вересні 2016 року. У вересні 2017 року Кабінет міністрів вирішив створити Держслужбу морського і річкового транспорту України. Передбачається, що штат нового органу становитиме 226 осіб, у тому числі центрального апарату — 165 осіб за рахунок такого скорочення чисельності Державної служби з безпеки на транспорті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-