На 6 об'єктів великої приватизації завершили прийом заявок від радників - ФДМУ

На 6 об'єктів великої приватизації завершили прийом заявок від радників - ФДМУ

889
Укрінформ
Фонд державного майна України завершив прийом заявок від радників для шести об'єктів великої приватизації.

Про це написав у Facebook в.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров.

«Одеський припортовий завод» - 5 претендентів, «Індар» - 3, «Президент готель» - 2, «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» - 7, «Завод «Електроважмаш» - 6, «Вугільна компанія «Краснолиманська» - 5», - повідомив керівник фонду.

Як уточнив Трубаров, у четвер, 26 липня, фонд розпочне відкриття пропозицій по трьох об'єктах: ОПЗ, «Індар» та «Президент готель». Другий етап (виставлення балів та оголошення переможця) відбудеться 30 липня.

Аналогічно 27 і 31 липня відбудеться конкурс по таких підприємствах, як Об'єднана гірничо-хімічна компанія, завод «Електроважмаш» та вугільна компанія «Краснолиманська».

«30 липня також буде оголошено конкурс з відбору радника на інші підприємства великої приватизації», - додав керівник ФДМУ.

Читайте також: В Україні стартувала мала приватизація через систему ProZorro

Як повідомляв Укрінформ, до переліку великої приватизації на 2018 рік включено 26 об'єктів. До них віднесено Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація  яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, завод "Електроважмаш", Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

До переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-