Мінагро розпочало перегляд державного стандарту на пшеницю

Мінагро розпочало перегляд державного стандарту на пшеницю

1187
Укрінформ
Міністерство аграрної політики та продовольства за підтримки проекту IFC "Реформування інвестиційного клімату" розпочало перегляд державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 "Пшениця. Технічні умови". 

Про це повідомило міністерство.

"В Мінагро спільно з технічним комітетом стандартизації, представниками галузевих асоціацій та української науки за підтримки проекту IFC "Реформування інвестиційного клімату" розпочато перегляд державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 "Пшениця. Технічні умови". Стандарт є одним із ключових документів, який встановлює вимоги до зерна пшениці на українському зерновому ринку. Вперше широке обговорення ключових змін у стандарті відбулося під час засідання робочої групи з питань функціонування ринку зерна", - йдеться в повідомленні.

"Обов'язковим при опрацюванні нової редакції є збалансування та врахування інтересів вітчизняного виробника, борошномельної та хлібопекарської галузей, а також створення сприятливих умов ведення бізнесу і міжнародної торгівлі", - прокоментувала заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Читайте також: Гройсман зібрав нараду з питань протидії контрабанді лісу

Зазначається, що в рамках роботи над стандартом наразі розглядаються пропозиції щодо зменшення кількості класів непродовольчого зерна, а також обговорюється коригування окремих показників якості пшениці, наближення до міжнародних вимог до пшениці.

Оновлена версія документу в цілому буде орієнтована на врахування потреб зернового ринку, зокрема, виробників збіжжя, переробної галузі та компаній, які здійснюють торгівлю зерном. Перший розгляд тексту документу відбудеться у вересні цього року, прогнозують у міністерстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-