У Києві дали старт Балтійсько-Чорноморському транспортному коридору

У Києві дали старт Балтійсько-Чорноморському транспортному коридору

Укрінформ
Меморандум про співпрацю між асоціацією сільськогосподарських виробників Луганської області, громадським союзом "Балтійсько-чорноморський форум" і групою компаній "Содружество" підписали у Посольстві Литви у Києві.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Документ, зокрема, передбачає спільну участь у створенні міжнародного логістичного центру, базуючись на підготовлений литовськими та українськими фахівцями проект модернізації об'єктів портової інфраструктури Херсонського та Скадовського морських торгівельних портів та підвищення ефективності їх використання.

Також сторони долучаться до реалізації проекту створення та ефективного використання транспортного коридору Клайпеда (Литва) - Білорусь - Херсон - Трабзон (Туреччина) - Грузія - Баку (Азербайджан).

"Однією з основних проблем в нашому регіоні є логістична. Сільгосптоваровиробники не можуть реалізувати свою продукцію без участі великих зернотрейдерів. Це впливає і на ціну сільгосппродукції, яку реалізуємо на внутрішньому ринку... Сьогоднішня зустріч важлива для нас всіх, бо відкриття Балтійсько-Чорноморського транспортного коридору, участь у міжнародному логістичній спільноті дає шанс аграріям виходу на експорт у країни Європи, Азії", - сказав директор Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області Валерій Окопний.

Читайте також: ЄС ввів тарифні квоти щодо 11 видів української металопродукції

Голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив, що до бойових дій на Донбасі Луганщина входила у п'ятірку найбільших промислових територій в Україні, а в результаті конфлікту втратила 70% потенціалу економіки і з промислової області перетворилась на аграрну.

Він додав, що через проблеми з логістикою Луганська область щорічно втрачає 600-700 мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-