Поголів'я свиней в Україні за півроку зросло майже на півмільйона - експерти

Поголів'я свиней в Україні за півроку зросло майже на півмільйона - експерти

2420
Укрінформ
Станом на 1 липня 2018-го в Україні налічують майже 6,5 млн свиней, що на 3% менше за відповідний минулорічний період. 

Про це повідомляє аналітичний відділ асоціації «Свинарі України».

"Порівняно з січнем 2018, коли свинопоголів'я «не дотягувало» й до 6 млн, за півроку воно зросло до 6456 тис. свиней. Це лише на 3% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Тож за 6 місяців «відставання» від торішнього показника скоротилося", - зазначили у профільній асоціації.

Кількість поголів'я у присадибних секторі втримується на рівні 3 млн гол. (-9,4%, порівняно з 2017). Промисловий сектор і надалі демонструє більшу витривалість, а кількість свиней у сільськогосподарських підприємствах лише на 50 тис. голів (чи 1,4%) менше за відповідний показник на початку другого півріччя 2017-го і становить 3,4 млн голів.

Читайте також: У Мінагро повідомили, скільки відшкодують при будівництві тваринницьких ферм

"Обсяги вирощування свинини у промисловому секторі ще трохи слабші: за шість місяців свинарі отримали 255,1 тис. т приросту живої маси свиней, що на 4% поступається підсумкам аналогічного періоду 2017-го. Пропозиція живця відстає сильніше — на 7,9% — і складає 238,6 тис. т свинини живою вагою. Втім, співвідношення двох згаданих показників (з вирощеного приросту на забій спрямували 93,5%), дає привід очікувати на поступове відновлення пропозиції свиней забійних кондицій", - наголосили в АСУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-