ЄС і Світовий банк розвиватимуть в Україні проект з управління земельними ресурсами

ЄС і Світовий банк розвиватимуть в Україні проект з управління земельними ресурсами

Укрінформ
ЄС і Світовий банк підпишуть Меморандуму про співпрацю з трьома областями в рамках 5-річної програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Підписання відбудеться 19 липня 2018 року.

Про це Укрінформу повідомили в представництві Світового банку.

"19 липня 2018 в офісі Світового банку відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між представництвом Світового Банку у справах Білорусі, Молдови та України та ОДА Київської, Львівської та Миколаївської областей, Міністерством юстиції, - щодо співпраці в рамках 5-річної Програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: В Україні ранні зернові зібрані з половини площ - Мінагрополітики

У травні поточного року ЄС та Світовий банк оголосили про старт 5-річної програми підтримки прозорого управління земельними ресурсами в Україні. Під час презентації програми було заявлено про її дію у двох пілотних областях - Київській та Миколаївській. Програма включає технічну, консультативну, правову та освітню допомогу власникам сільськогосподарських земель. На думку Світового банку, внаслідок мораторію на продаж сільхозземель, їх орендна вартість в Україні знецінена принаймні у 5 разів.

У грудні 2017 року Верховна Рада України продовжила мораторій на купівлю і продаж земель сільськогосподарського призначення, введений у 2002 році. Мораторій триватиме щонайменше до 1 січня 2019 року, проте продаж сільгоспземель стане можливим лише після ухвалення закону про обіг сільськогосподарських земель. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-