Міжнародний онлайн-сервіс оголосив про запуск безкоштовних переказів в Україну

Міжнародний онлайн-сервіс оголосив про запуск безкоштовних переказів в Україну

1623
Ukrinform
Міжнародний онлайн-сервіс TransferGo оголосив про запуск безкоштовних грошових переказів в Україну, що дозволить українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, що є в розпорядженні Укрінформу. 

«Ця ініціатива компанії дозволяє українським мігрантам відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно, тобто без комісії за послуги сервісу. Відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні протягом 2-3 днів», - ідеться в повідомленні.

За даними TransferGo, тільки у першому кварталі 2018 року українські мігранти у країнах Європи здійснили понад 45 тис. транзакцій додому на суму більше 8 мільйонів євро, що у 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

«Ми вбачаємо високий потенціал ринку грошових переказів в Україну», - зазначає менеджер з розвитку бізнесу TransferGo в Україні Анастасія Фоменко.

Читайте також: Нацбанк з'ясовує, звідки взялися мішки "грошового сміття" під Дніпром

За її словами, кількість транзакцій і обсяги перерахувань стрімко зростають. Очікується, що запуск безкоштовних грошових переказів в Україну значно посилить цю тенденцію і стане додатковим стимулом для українських мігрантів переказувати більше грошей додому, використовуючи онлайн-інструменти.

Як відомо, ТransferGo - це глобальний онлайн-сервіс, який забезпечує швидкі, економічні та безпечні міжнародні грошові перекази у режимі реального часу для людей, які прагнуть відправляти гроші з Європи в Україну без традиційно високих банківських зборів. 

TransferGo була заснована в 2012 році у Великій Британії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогодні компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві. Компанія працює в Україні з початку 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-