АМКУ відклав на жовтень розгляд справи про монопольне становище СЕТАМ

АМКУ відклав на жовтень розгляд справи про монопольне становище СЕТАМ

607
Ukrinform
АМКУ, що розглядає справу стосовно монопольного становища ДП "СЕТАМ" на ринку реалізації арештованого майна, переніс розгляд справи на жовтень 2018 року.

Підставою стали надані Мін’юстом пояснення (СЕТАМ знаходиться в сфері управління Мін'юсту - ред.) щодо намірів надати доступ до ринку реалізації арештованого майна іншим електронним майданчикам.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі АМКУ.

«Відбулося засідання Антимонопольного комітету України щодо порушення Мін'юстом законодавства про економічну конкуренцію у діяльності ДП «СЕТАМ». АМКУ погодився з аргументами Мін'юсту щодо ситуації навколо ринку реалізації арештованого майна та переніс подальший розгляд справи на жовтень 2018 року. За цей час всі електронні майданчики матимуть змогу протестувати функціонування партнерської програми та отримати перші результати. У вересні буде проведено моніторинг ефективності її роботи, після чого, за потреби, будуть відкориговані подальші дії з виконання «дорожньої карти», підписаної представниками Мін'юсту, МЕРТ, ДП «СЕТАМ» та урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», - зазначив гендиректор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

20 червня 2018 року відбулося підписання «дорожньої карти» між Міністерством юстиції України, ДП «СЕТАМ», Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та урядово-громадською ініціативою «Разом проти корупції» щодо співпраці у сфері реалізації арештованого майна. Меморандум окреслює основні рамки відповідальності та співпраці між сторонами, які мають на меті створення конкурентних і сприятливих умов для організації та проведення електронних торгів з реалізації майна, арештованого під час здійснення примусового виконання судових рішень.

Читайте також: АМКУ оштрафував постачальників автогазу за цінову змову

За підсумками підписання Меморандуму, в ДП «СЕТАМ» заявили про наміри спеціалізуватися на продажі підприємств малої приватизації, віддавши функції продажу конфіскату на приватні майданчики.

19 червня 2018 року на прес-конференції генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов навів дані щодо роботи його підприємства, які засвідчили фактичне падіння обсягів продажу арештованого та конфіскованого майна.

Так, наприклад, до запуску системи СЕТАМ в 2014 році, за неповні 2013-2014 роки загальна сума продажу арештованого та конфіскованого майна склала близько 3 млрд грн. Водночас за наступні три роки, коли ці функції перейняло ДП «СЕТАМ», арештованого та конфіскованого майна було продано на 6 млрд грн. При цьому, за цей же час національна валюта обесцінилася більш як у 4 рази.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>