Парубій закликав США допомогти модернізувати українську ГТС

Парубій закликав США допомогти модернізувати українську ГТС

1144
Ukrinform
Спікер українського парламенту Андрій Парубій під час візиту до столиці США закликав американську сторону посприяти в модернізації української газотранспортної системи в контексті зміцнення енергетичної безпеки Європи.

Про це він розповів у середу, під час брифінгу в Вашингтоні за результатами зустрічей з державним керівництвом США, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Коли ми говорили (в Вашингтоні – ред.) про енергетичну співпрацю і про недопущення "Північного потоку-2", однією з тем було обговорення української ГТС та її модернізації. Я висловив думку, що було би важливо і для України, і для Сполучених Штатів, якби в проекті модернізації української ГТС взяли участь потужні американські енергетичні компанії", - зауважив керівник українського парламенту.

Читайте також: Парубій: санкції США – це реальна можливість зупинити Північний потік-2

При цьому він підкреслив, що для українського народу "це було би не тільки питанням енергетики, а й питанням безпеки".

Голова Верховної Ради України також повідомив, що спікер Палати Представників американського Конгресу Пол Раян назвав цю позицію "важливою", пообіцявши обговорити її з профільним міністром, а також з керівництвом компаній, які вже сьогодні проявляють зацікавлення у спільних проектах з Україною, а також у інвестиціях в українську економіку.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-