Газовий борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 1,5%

Газовий борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 1,5%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 471 млн грн і станом на 26 червня 2018 року становить близько 30,7 млрд грн.

Про це повідомляє "Нафтогаз України". 

«Станом на 26 червня 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 30,7 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 471 млн грн (1,5%)», - йдеться в повідомленні Нафтогазу.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить 23,1 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 896 млн грн (3,7%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень майже не змінилась та складає 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 182 млн грн (4,2%). Сумарна заборгованість Київенерго становить 4,1 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 25,8 млрд грн, з них за 2018 р. — 9,6 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 458 млн грн (1,7%).

Читайте також: В Укртрансгазі підрахували борги за послуги балансування газу у травні

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ) у порівнянні з минулим тижнем зменшилась на 13 млн грн (0,3%) та становить близько 4,835 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів у порівнянні з минулим тижнем майже не змінилась (зменшення на 27 тис. грн) та становить 2,803 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-