ФДМУ оголосив конкурси з відбору радників для підготовки до приватизації

ФДМУ оголосив конкурси з відбору радників для підготовки до приватизації

Укрінформ
Фонд державного майна оголосив конкурси з відбору радників для підготовки до приватизації ПАТ «Одеський припортовий завод», ПрАТ «Президент-Готель», ПАТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія», ПрАТ «Індар» та держпідприємств «Вугільна компанія «Краснолиманська» та «Завод «Електроважмаш».

Про це повідомив в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

«Конкурси відбуватимуться у Фонді держмайна у два етапи по кожному об'єкту з 26 по 31 липня. Максимальний строк підготовки радником ПАТ «Одеський припортовий завод» до продажу становить 6 місяців з дати набрання чинності договору про надання послуг радника, всіх інших об'єктів - 4 місяці», - йдеться в повідомленні.

Трубаров зазначив, що перелік завдань для радника: проведення аналізу економічних, технічних та фінансових показників діяльності підприємства, приведення основних показників бухгалтерської звітності підприємства у відповідність із міжнародними стандартами бухгалтерського обліку, проведення аудиту, тощо.

Читайте також: Контрольний пакет акцій "Турбоатому" не підлягає приватизації — Гройсман

Не допускаються до участі в конкурсі особи щодо яких застосовані санкції відповідно до вимого Закону України № 133/2017, яким було введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 та Закону України «Про санкції».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-