Нафтогаз заперечує заяву Газпрому про зупинку рішення Стокгольмського арбітражу

Нафтогаз заперечує заяву Газпрому про зупинку рішення Стокгольмського арбітражу

Укрінформ
Юристи НАК "Нафтогаз України" готують відповідь щодо заяви російської компанії "Газпром" про те, що Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) 13 червня задовольнив клопотання ПАТ "Газпром". 

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Нафтогазу.

"Відповідь наших юристів наразі готується. Стежте за сайтом компанії та сторінкою у Facebook", - зазначили в прес-службі Нафтогазу.

За інформацією Газпрому, клопотання було подано 7 червня у зв'язку з оскарженням арбітражного рішення по транзитному контракту і заявами Нафтогазу щодо початку процедури примусового виконання цього рішення в різних юрисдикціях. Як стверджують у Газпромі, апеляційний суд начебто погодився, що є підстави для призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

5 червня Нафтогаз повідомив про судовий арешт голландських активів Газпрому для виплати Нафтогазу 2,6 млрд дол. за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Читайте також: Держгеонадра анонсувала аукціон з продажу спецдозволів на чотири ділянки

У Нафтогазі також наголосили, що апеляція Газпрому проти рішень Стокгольмського арбітражу не означає автоматичного відтермінування зобов’язання російської компанії негайно розрахуватися і не впливає на процес стягнення. Підтвердженням тому стали швидкі рішення європейських судів різних юрисдикцій, ухвалені минулого тижня.

22 грудня 2017 року та 28 лютого 2018 року трибунал Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма ухвалив остаточні рішення в арбітражних справах між Нафтогазом та Газпромом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-