Держгеонадра анонсувала аукціон з продажу спецдозволів на чотири ділянки

Держгеонадра анонсувала аукціон з продажу спецдозволів на чотири ділянки

1304
Ukrinform
Державна служба геології та надр України оголосила про проведення 25 жовтня 2018 року аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами.  

Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

"12 червня Державна служба геології та надр України оголосила про проведення другого аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами. Аукціон відбудеться 25 жовтня 2018 року. Після офіційної публікації оголошення в газеті «Урядовий кур'єр» та оприлюднення інформації на офіційному сайті Служби, потенційні надрокористувачі мають 75 днів на подання заявок - до 27 серпня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Держгеонадра як організатор на аукціон виставили 4 ділянки у Сумській та Львівській областях. "Ми оголосили про проведення аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами. Перші дві ділянки у Львівській області ми вже виставили на торги, наступні дві опублікуємо до кінця тижня. В 2018 році - це другий аукціон, але перший саме по вуглеводнях", - зазначив керівник Держгеонадр Олег Кирилюк. 

Читайте також: Уряд спростив порядок отримання спецдозволів на користування надрами

Він наголосив, що єдиний і прозорий критерій перемоги в аукціонах - ціна: "Саме такий підхід дозволяє ефективно залучати надходження держбюджету і створює умови відкритої чесної конкуренції".

Як повідомляв Укрінформ, перший у 2018 році аукціон щодо користування надрами відбудеться 9 серпня щодо 13 ділянкок рудних та нерудних корисних копалин. Заявки на участь у ньому приймають по 18 червня включно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-