В Укрпошті спростували інформацію про банкрутство компанії

В Укрпошті спростували інформацію про банкрутство компанії

909
Ukrinform
У ПАТ "Укрпошта" спростовують інформацію про банкрутство національного поштового оператора. 

Про це йдеться у заяві в.о. генерального директора ПАТ "Укрпошта" Ігора Смілянського, що є у розпорядженні Укрінформу.

"Вчора в ЗМІ була розповсюджена інформація про можливе банкрутство Укрпошти. Така оцінка фінансового стану компанії є хибною. Укрпошта, як і раніше, виконуватиме свої зобов'язання перед клієнтами та партнерами. Подібне кризове становище через зростання мінімальної заробітної плати Укрпошта подолала в 2017 році. Розпочавши рік з рекордними витратами - збільшення фонду оплати праці  на 1 млрд грн, - компанія за рахунок впровадження нових сучасних послуг та перегляду тарифів вийшла на прийнятний фінансовий результат", - йдеться у заяві очільника компанії.  

За словами Смілянського, цьогоріч Укрпошті також вдасться збалансувати бюджет. Існують два альтернативні сценарії задля досягнення такого балансу. 

"1. Ми приводимо чинні регульовані тарифи до рівня їхньої собівартості: це тарифи на письмову кореспонденцію, доставку періодичних видань, а передусім на розповсюдження пенсій, що не змінювався з 2004 року. 

2. Укрпошта надаватиме лише ті послуги, тарифи на які не нижчі їхньої собівартості", - пояснив генеральний директор.

Водночас компанія усвідомлює, "що переважна частина мережі Укрпошти створена для надання регульованих послуг, тому відмова від їх надання призведе до значного скорочення мережі та чисельності персоналу".

Щоб уникнути складного фінансового становища, наразі тривають переговори з регуляторами та Кабінетом Міністрів України. За результатами цих перемовин Укрпошта до кінця червня визначить, за яким сценарієм діятиме. 

Читайте також: Укрпошта розпочинає новий етап модернізації логістичної мережі за підтримки ЄІБ

5 грудня 2017 року Тарифна рада при Міністерстві інфраструктури ухвалила рішення про перегляд тарифу на доставку пенсій. Нові тарифи досі не затверджені Пенсійним фондом.   

Смілянський нагадав, що кілька днів тому Укрпошта отримала нагороду за найпрозоріші закупівлі. Ми запустили проект "Листоноші на авто", що забезпечить таку ж доступність і якість послуг у найменших селах, як і в містах. Крім того, Укрпошта посіла 33-тє місце в рейтингу Всесвітнього поштового союзу серед 154 пошт світу. А вже в липні у відділеннях розпочнеться встановлення терміналів і буде можливість розрахунку банківською карткою. 

До того ж головна пошта країни реалізує низку заходів внутрішньої оптимізації: відбувається скорочення адміністративних та логістичних витрат тощо.

Як відомо, напередодні у ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на першого заступника генерального директора компанії Олександра Чернявського про те, що ПАТ "Укрпошта" перебуває на межі банкрутства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-