Мінагро оновило експортне портфоліо аграрного сектору України

Мінагро оновило експортне портфоліо аграрного сектору України

Укрінформ
Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з представниками Офісу підтримки реформ (RST) оновили експортне портфоліо українського аграрного сектору. 

Презентація портфоліо відбулася в рамках ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2018, повідомляє прес-служба Мінагрополітики

«Україна поступово нарощує обсяги експорту аграрної та харчової продукції в усіх регіонах світу, але при цьому питання диверсифікації товарної та географічної структури залишається пріоритетом нашої діяльності. Оновлена версія експортного портфоліо нашого АПК є чудовою презентацією тих товарів, які ми на сьогодні можемо запропонувати на світовому ринку», - наголосила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Вона зазначила, що в оновленій публікації з актуалізованою статистикою щодо аграрної торгівлі України відображені найважливіші ринки збуту, динаміка розвитку українського експорту за останні 7 років, існуючий експортний потенціал товару, кількість українських експортерів цього продукту та важливі контакти секторальних асоціацій та об’єднань. 

Читайте також: У Мінагро розповіли, скільки діятиме програма підтримки тваринництва

«Я впевнена, що оновлена версія експортного портфоліо буде користуватись таким же попитом, як і наша попередня публікація, яка успішно використовувалась для презентації галузі в багатьох країнах світу», - резюмувала Ольга Трофімцева.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-