Суд "пригальмував" апеляцію у справі ПриватБанку

Суд "пригальмував" апеляцію у справі ПриватБанку

855
Ukrinform
Київський апеляційний адмінсуд призупинив до 13 грудня розгляд апеляційної скарги НБУ на рішення про визнання протиправним та скасування розпорядження про проведення перевірки ПриватБанку.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Київського апеляційного адміністративного суду Києва.

"Провадження у справі зупинено до 13 грудня 2018 року. Судове засідання призначено на 10.00 годину 13 грудня 2018 року", - зазначили у прес-службі.

Як повідомили, відповідне рішення було ухвалено судом на засіданні 7 червня 2018 року.

На запитання про причини зупинення провадження у згаданій справі, у прес-службі відповіли, що "суд ухвалив звернутися до компетентного органу іноземної держави - Міністерства юстиції і суспільного порядку Республіки Кіпру, в порядку, передбаченому Конвенцією про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних та комерційних справах".

Як повідомлялося, у травні минулого року кіпрська компанія Тріантал Інвестментс Лтд (Triantal Investments Ltd), яка до націоналізації "ПриватБанку" володіла майже 17% акцій "ПриватБанку", звернулась до Окружного адміністративного суду Києва з адміністративним позовом до Національного банку України про визнання протиправним та скасування розпорядження від 17.10.2016 №4274-р щодо проведення перевірки "ПриватБанку".

Читайте також: Суд Лондона проведе слухання у справі ПриватБанку

Водночас Нацбанк 2 квітня 2018 року подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 2 березня 2018 р. у справі за адміністративним позовом компанії Тріантал Інвестментс Лтд до Національного банку України про визнання протиправним та скасування розпорядження від 17.10.2016 р. № 4274-р.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-