Huawei допоможе створити тестовий майданчик для Hyperloop у Дніпрі

Huawei допоможе створити тестовий майданчик для Hyperloop у Дніпрі

Укрінформ
Провідна китайська компанія у сфері телекомунікацій Huawei приєднається до розвитку проекту "Центр транспортних інновацій" у місті Дніпро.

Про це стало відомо за результатами зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з керівництвом компанії Huawei в рамках робочого візиту урядовця до Китайської Народної Республіки. 

"Україна - важливий партнер компанії Huawei; нещодавно ми відкрили R&D-центр та плануємо активний розвиток. Особливо нам цікавий проект створення центру транспортних інновацій в м. Дніпро, до якого ми залюбки приєднаємося", - заявив президент з державних зв'язків компанії Huawei пан Рой Чен.

Омелян відзначив важливість співпраці з компанією Huawei в сферах розвитку цифрової інфраструктури та широкосмугового доступу до мережі Інтернет, впровадженні проектів цифрових трансформацій у транспортній та поштовій галузях. 

"Уряд України з прийняттям Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства встановив повномасштабну цифровізацію всіх галузей економіки як високий пріоритет. Цифрова інфраструктура в цих планах займає особливу роль, оскільки є хребтом цифрового розвитку", - наголосив в рамках зустрічі український урядовець.

Читайте також: Китай цікавить співпраця у транспортній сфері - Омелян

Під час візиту Омелян оглянув новий ситуаційний центр міста Шеньчжень, побудований компанією Huawei для швидкого реагування на інциденти. Міністр відзначив, що створення такого центру в Україні для реагування на інциденти в галузі транспорту, в тому числі для забезпечення захисту від кібератак, є ключовим проектом розвитку інфраструктури кібербезпеки в транспортній сфері.

Як відомо, на початку 2018 року Мінінфраструктури заснувало Центр транспортних інновацій Hype.ua, який повинен створити перший тестовий майданчик для Hyperloop у місті Дніпрі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-