Порошенко запрошує еміратську "DP World" розширити інвестиції в Україні

Порошенко запрошує еміратську "DP World" розширити інвестиції в Україні

959
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко запросив «DP World» інвестувати не лише в розвиток портової інфраструктури, а й у залізничний транспорт та сільське господарство.

Про це він зазначив під час зустрічі з головою ради директорів та головним виконавчим директором групи компаній «DP World» Султаном Ахмедом бін Сулаїмом, повідомляє офіційне інтернет-представництво Глави держави.

Президент відзначив участь учать голови ради директорів групи компаній «DP World» у засіданні Національної інвестиційної ради та подякував за спільні зусилля із покращення інвестиційного клімату в Україні.

Читайте також: Порошенко 29 травня зустрінеться з президентом Німеччини у Києві

“Глава держави також наголосив на важливості збільшення можливостей для інвестування в Україні та запросив групу компаній «DP World» інвестувати не лише в розвиток об’єктів  портової інфраструктури. Співрозмовники обговорили плани компанії щодо участі у програмі приватизації в Україні та продовження інвестування в економіку нашої держави у галузях залізничного транспорту та сільського господарства”, - йдеться у повідомленні.

Голова ради директорів групи компаній «DP World» Султан Ахмед бін Сулаїм подякував Президенту України за можливість участі у засіданні Національної інвестиційної ради, назвавши цю зустріч дуже корисною для представників бізнесу.

DP World (Dubai Port World) - один з найбільших світових портових операторів.

Станом на 2011 рік, згідно зі звітом лондонської консалтингової компанії Drewry Shipping Consultants, компанія Dubai Worlds Ports стала третім найбільшим портовим оператором в світі.

Фото: прес-служба Президента України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-