Нафтогаз у червні підвищить ціну на газ для промисловості на 8,9%

Нафтогаз у червні підвищить ціну на газ для промисловості на 8,9%

939
Ukrinform
НАК "Нафтогаз України" у червні підвищує ціни на газ для промисловості порівняно з травнем на 8,9% у зв'язку із ростом цін на європейському ринку.

Про це пише прес-служба НАК "Нафтогаз України" у Facebook. 

"Ціна на наш газ, яку ми пропонуємо комерційним клієнтам, збільшилась у червні на 8,9% у зв’язку із збільшенням цін на європейському ринку. За останній місяць оптові ціни на газ на європейському ринку збільшилися на 8-12%. Відповідно, ми також вимушені підняти ціни для наших комерційних споживачів", - йдеться у повідомленні Нафтогазу.

Разом з тим, як нагадали у Нафтогазі,  ціни у комерційному сегменті визначаються попитом і пропозицією, тож покупці можуть вільно обирати серед десятків інших виробників і імпортерів газу, які визначають свою ціну самостійно. 

Читайте також: Нафта дорожчає на тлі скорочення світових запасів

Відповідно до опублікованих Нафтогазом даних, ціна на 1 тис. кубометрів газу для тих, хто купує блакитне паливо на умовах передоплати, а також замовляє від 50 тис. кубометрів, становитиме 8,294 тис. грн (без ПДВ), тоді як у травні відповідний показник дорівнював 7,619 тис. грн. Така ж ціна пропонується дочірнім компаніям Нафтогазу. Решті споживачів пропонується ціна 9,078 тис. грн за 1 тис. кубометрів (у травні - 8,368 тис. грн).

Як повідомлялося, у порівнянні з квітнем 2018 року, у травні ціни на газ збільшено на 5,2-5,5%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-