"АрселорМіттал Кривий Ріг" паралізував страйк

Укрінформ
На ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» робітники першої зміни залізничного цеху призупинили роботу. Вони відмовилися працювати на несправній техніці, й це фактично паралізувало роботу всього підприємства.

Про це повідомляє Конфедерація вільних профспілок України  з посиланням на  голову  первинного осередку НПГУ Юрія Самойлова.

“Вимога забезпечити безпечні умови праці на підприємстві – одна з основних у колективному трудовому спорі із роботодавцем, зареєстрованому спільним представницьким органом первинних осередків профспілкових організацій, що діють на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Оскільки залізничний транспорт обслуговує все виробництво на ПАТ, тобто доставляє сировину й вивозить готову продукцію, то у результаті вже зупинилися й мартенівський та конверторний цехи. А це може призвести до катастрофічних наслідків, тому первинні профспілкові організації, які діють на підприємстві, терміново збираються на спільне засідання й вирішуватимуть, як діяти далі», – пояснив Самойлов.

Читайте також: Конфлікт на "АрселорМіттал”: мирити працедавця і колектив буде спецкомісія

ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (до 2005р. «Криворіжсталь») - гірничо-металургійний комбінат.  Діяльність охоплює виробничий ланцюг від видобутку залізної руди до виготовлення готової металопродукції. Експорт здійснюється до Росії, Центральної Азії, держав Перської затоки, також до Африки та Європи. Генеральний директор - індійський менеджер Парамжіт Калон.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-