Савчук розповів мерам міст про ефект від ЕСКО-контрактів

Савчук розповів мерам міст про ефект від ЕСКО-контрактів

Укрінформ
В Україні з 2016 року укладено 158 ЕСКО-договорів на загальну суму понад 125 млн грн.

Про це на відкритті семінару для мерів міст сказав голова Держенергоефективності Сергій Савчук, повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

"За результатами оновленого ЕСКО-законодавства, із 2016 р. в країні вже укладено 158 ЕСКО-договорів на загальну суму понад 125 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

За словами Савчука, агентство готове всіляко сприяти місцевій владі у напрямку укладання ЕСКО-контрактів. 

"Спільними зусиллями ми сформували та оновлюємо базу потенційних ЕСКО-об’єктів, що вже налічує понад 12 тис. державних установ та 2 тис. об’єктів органів влади", - пояснив Савчук.

Читайте також: ЕСКО-проекти дозволять економити 1 млрд кубометрів газу щороку - Савчук

ЕСКО-контракти - це механізм, що дозволяє звичайному споживачу ресурсів значно скоротити витрати на енергоресурси та модернізувати енергообладнання без значних інвестицій зі свого боку. Енергосервісний договір передбачає здійснення енергосервісними (ЕСКО) компаніями енергоефективних проектів - оновлення системи опалення, освітлення, утеплення будівель тощо, - за кредитні кошти інвестора (у ролі якого можуть виступати міжнародні фінансові інституції), зменшення плати за енергоносії не менше ніж на 20%, і погашення отриманої позики за рахунок економії витрат на енергоресурси (за обов’язкової умови, що тариф для споживачів залишається незмінним).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-