Швейцарська компанія готова допомогти Україні з реформою агросектору

Швейцарська компанія готова допомогти Україні з реформою агросектору

880
Ukrinform
Голова Держспоживслужби Володимир Лапа та керівництво компанії «Сингента» обговорили процес адаптації законодавства України до стандартів ЄС у галузях насінництва, засобів захисту рослин.

Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби. 

Учасники зустрічі торкнулися питань наближення законодавства України до стандартів ЄС у галузях насінництва, засобів захисту рослин, біотехнологій тощо, а також обговорили практичні аспекти реалізації та виклики для сільського господарства країн Євросоюзу у зв'язку з ухваленням деяких розділів законодавства ЄС в аграрній сфері.

Сторони наголосили, що враховуючи поглиблення співпраці України з ЄС у сфері агропромислового комплексу, а також виклики, з якими стикаються українські агровиробники у сучасних умовах, є необхідність у постійному діалозі між представниками державної влади та бізнес-спільнотою.

Зустріч була ініційована представниками компанії «Сингента» з метою обговорення перспектив аграрного сектору України в сучасних умовах.

Читайте також: Заборону на експорт столових яєць до Ізраїлю можуть зняти - Держспоживслужба

Компанія «Сингента» (Syngenta) є однією з провідних світових компаній, в якій працюють понад 28 тис. співробітників у 90 країнах. Штаб-квартира компанії розташована в Базелі (Швейцарія). Syngenta має значні потужності для розробок, досліджень, а також виробництва у всьому світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>