Нацкомісія повідомила про зміни в оприлюдненні інформації емітентами цінних паперів

Нацкомісія повідомила про зміни в оприлюдненні інформації емітентами цінних паперів

1159
Ukrinform
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) доповнила обсяг інформації, який підлягає оприлюдненню емітентами цінних паперів.

Як повідомили Укрінформ в прес-службі НКЦПФР, відповідні зміни до положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів були ухвалені на засіданні комісії.

"Зміни розроблені для врахування норм Закону України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів від 16 листопада 2017 року №2210-VІІІ", - зазначили в НКЦПФР.

Загалом змінами передбачено: доповнено перелік особливої інформації; доповнено обсяг інформації, що розкривається у складі проміжної інформації; запроваджено вимоги до розкриття інформації іноземними емітентами - нерезидентами, цінні папери яких розміщені та/або допущені до обігу на території України; змінено обсяг розкриття інформації про проведення загальних зборів; доповнено видами інформації розміщення публічними акціонерними товариствами інформації на власному веб-сайті.

Доповнено обсяг інформації, який підлягає оприлюдненню на власному веб-сайті емітента. Емітент повинен публікувати на ньому також звіти наглядової ради, звіти виконавчого органу, звіти ревізійної комісії; положення, відповідно до якого визначається винагорода членів наглядової ради та виконавчого органу; а також протоколи про підсумки голосування на загальних зборах акціонерів.

Читайте також: Реєстр сертифікованих фахівців фондового ринку запрацював на сайті Нацкомісії

Що стосується розкриття особливої інформації, в Положенні розширено склад особливої інформації емітента цінних паперів, яка підлягає розкриттю. Щодо кожного з видів особливої інформації деталізовано особливості її розкриття. Відповідно змінилися додатки до зазначеного Положення. Змінами врегульовано обсяг розкриття особливої інформації для – публічних акціонерних товариств та банків, приватних акціонерних товариств; емітентів, які не є акціонерним товариством та щодо цінних паперів яких (не акцій) здійснено публічну пропозицію, та/або цінні папери яких допущені до торгів на фондовій біржі.

Змінами до Положення розширено обсяг проміжної інформації (за підсумками кварталу). Обов'язок здійснювати розкриття проміжної інформації відповідно до вимог цього Положення поширено на – банки; публічні акціонерні товариства щодо акцій яких здійснено публічну пропозицію та/або акції яких допущені до торгів на фондовій біржі (в частині включення до біржового реєстру); емітентів щодо інших цінних паперів, крім акцій, яких здійснено публічну пропозицію та/або цінні папери яких допущені до торгів на фондовій біржі (в частині включення до біржового реєстру).

Запроваджені вимоги щодо розкриття інформації іноземними емітентами – нерезидентами, цінні папери яких розміщені та/або допущені до обігу на території України (наразі до обігу допущені цінні папери двох емітентів - MHP S.A., Ukrproduct Group Ltd). Зокрема, вони зобов’язані забезпечити додаткове розкриття інформації відповідно до статті 641 Закону України "Про акціонерні товариства", а також інформації про скликання та проведення загальних зборів акціонерів в обсязі, не меншому за встановлений Законом України "Про акціонерні товариства".

Наразі документ подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>