Великий бізнес сплатив більше податків – з початку року вже понад 74 мільярди

Великий бізнес сплатив більше податків – з початку року вже понад 74 мільярди

719
Ukrinform
За перший квартал 2018 року платники Офісу ВПП ДФС забезпечили збір до Державного бюджету платежів на суму 74,1 млрд грн, що на 16% більше, ніж було зібрано за аналогічний квартал минулого року.

При цьому приріст податку на прибуток в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбувся в 2,9 раза, повідомляє Державна фіскальна служба.

"За перший квартал 2018 року платники Офісу ВПП ДФС забезпечили збір до Державного бюджету платежів на суму 74,1 млрд грн  - з урахуванням сплати податку на прибуток ВПП, що зараховується до бюджетів облГУ (2,3 млрд грн). Це на 10,3 млрд грн або на 16% більше, ніж було зібрано за аналогічний квартал минулого року", - йдеться в повідомленні.

Так, у розрізі основних податків до Держбюджету надійшло:

- ПДВ – 32,1 млрд грн (43,3% від усіх податкових надходжень Офісу ВПП);

- податку на прибуток – 20,7 млрд грн (28%);

- акцизного податку – 12,9 млрд грн (17,3%).

"Варто відзначити приріст податку на прибуток в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 13,6 млрд грн або в 2,9 раза", - прокоментували підсумки кварталу в ДФС.

Читайте також: Порошенко хоче переконати МВФ у необхідності податку на виведений капітал

Загалом частка податкових платежів від великого бізнесу, що обслуговується Офісом, склала 57,9% від загального збору Державного бюджету податкових платежів по Україні. Зокрема, частка надходжень податку на прибуток становить 71%, ПДВ – 61%, акцизного податку – 96,3%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>