ПриватБанк став головним провайдером е-ліцензій

ПриватБанк став головним провайдером е-ліцензій

Укрінформ
У 2018 році ПриватБанк видав 146 із 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній. 

Про це йдеться в прес-релізі ПриватБанку, що є в розпорядженні Укрінформу.

"ПриватБанк став лідером банківського ринку з надання ліцензій на інвестиції українців у закордонні активи. Згідно зі статистикою, з початку 2018 року ПриватБанком видано 146 з 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній і 42% - для розміщення на закордонному особистому рахунку", - йдеться в повідомленні.

Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн у Приват24. ПриватБанк допоможе отримати індивідуальну електронну ліцензію НБУ безкоштовно. Крім того, банк забезпечить підтримку клієнтам на всіх етапах отримання ліцензії та відправки платежу.

Читайте також: ПриватБанк почав продаж "автоцивілки" онлайн

Як повідомляв Укрінформ, з 3 липня 2017 р. Нацбанк відкрив видачу фізичним особам індивідуальних ліцензій в електронній формі за допомогою автоматизованої інформаційної системи НБУ на розміщення коштів на особистому рахунку за межами України та здійснення інвестицій за кордон (у формі створення юридичних осіб за кордоном, придбання корпоративних прав та цінних паперів іноземних емітентів, прав власності на нерухоме майно за межами України). Сума, яку клієнт - фізична особа може перерахувати за кордон, становить 50 тис. доларів США на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-