ПриватБанк почав продаж

ПриватБанк почав продаж "автоцивілки" онлайн

Укрінформ
У ПриватБанку розпочали продаж цифрових полісів автоцивільної відповідальності, оформлення яких проходить у режимі онлайн і не вимагає отримання паперового бланка поліса або інших «папірців».

Про це йдеться в прес-релізі банку, що є в розпорядженні Укрінформу.

«Оформити цифровий поліс ОСЦПВ можна через веб-версію Приват24 або в будь-якому відділенні. Найближчим часом можливість оформлення повністю цифрового поліса ОСЦПВ буде реалізовано й у мобільному банку Privat24», - йдеться в повідомленні.

Зі слів керівника напряму небанківських продуктів ПриватБанку Олексія Турівного, найпопулярніші страхові продукти сьогодні стають повністю цифровими, а більш зручного способу купівлі цифрових товарів, ніж Приват24, ще не вигадали.

«ПриватБанк першим в Україні почав оформлення страховок онлайн, тепер же купівля страховки стала ще більш комфортною та швидкою», - зауважив Турівной.

Читайте також: ПриватБанк запустив програму кредитування для малого бізнесу

Для оформлення цифрового поліса ОСЦПВ у Приват24 потрібно зайти в меню «Страхування», ввести дані автомобіля (або поставити галочку на вже збережений номер авто) та оплатити поліс карткою. Власникам цифрового поліса не потрібно нічого пред'являти поліції, для перевірки поліса досить реєстраційного номера автомобіля. Шанувальникам суворої звітності електронну копію поліса банк надішле на email, також його можна в будь-який момент завантажити в самому Приват24.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-