Малі й середні підприємства України одержать допомогу від ЄБРР та ЄС

Малі й середні підприємства України одержать допомогу від ЄБРР та ЄС

Укрінформ
Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський Союз надають 1,15 мільярда євро на допомогу маленьким і середнім підприємствам у Грузії, Молдові та Україні.

Про це йдеться у прес-релізі ЄБРР.

"ЄБРР та ЄС продовжують надавати підтримку малим і середнім підприємствам (МСП) у Грузії, Молдові та Україні на суму майже 1,1 мільярда євро у вигляді кредитних ліній та фінансування торгівлі і 58,3 мільйонів євро у вигляді грантів ЄС", - йдеться у прес-релізі.

У рамках кредитної лінії EU4Business-EBRD - спільної програми ЄБРР-ЄС, яка здійснюється з вересня 2016 року, - вже більше 100 грузинських компаній отримали фінансування загальною сумою 60 мільйонів євро. Конкретні проекти у межах програми варіюються від інвестицій в обладнання до складних програм, де компанії мали змогу скористатися безкоштовною технічною допомогою, яка надається групою міжнародних експертів. Половина проектів, що фінансуються в Грузії, припадає на компанії, які знаходяться в регіонах за межами столиці, Тбілісі.

Читайте також: У двох українських портах запустили пілотні концесійні проекти на $300 мільйонів

Кредитна лінія EU4Business - EBRD Credit Line діє також у Молдові і скоро буде запущена в Україні. Це дасть змогу місцевим малим і середнім підприємствам отримувати вигоди, пов'язані з угодами про вільну торгівлю з ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-