Білий дім планує посилити митні та візові обмеження проти Китаю - ЗМІ

Білий дім планує посилити митні та візові обмеження проти Китаю - ЗМІ

1009
Укрінформ
Адміністрація Дональда Трампа розглядає можливість введення додаткових тарифів на широкий спектр продукції й послуг технологічного та комунікаційного секторів з Китаю, а також візових обмежень для окремих категорій громадян з цієї країни.

Про це повідомив у вівторок центральний американський телеканал CNBC із посиланням на джерела в Білому домі.

"Адміністрація президента Трампа розглядає цілий пакет заходів, в тому числі необмежені тарифи, інвестиційні перепони, а також можливі візові обмеження для китайських громадян",- зазначається в публікації.

Читайте також: Торговельна війна: Трамп пригрозив Євросоюзу підняти мита на авто

Новий пакет заходів був розроблений після проведення розслідування по Китаю офісом торговельного представника США. Воно мало на меті визначити, чи була практика Китаю "нерозумною чи дискримінаційною", а також чи обмежила вона якимось чином американську торгівлю.

Тим часом, агентство Reuters оприлюднило додаткову інформацію про рестрикції, що готуються в адміністрації проти Китаю.

Зокрема, йдеться про можливість введення тарифів на продукцію та послуги технологічного й телекомунікаційного секторів, що охоплюють долю на ринку близько $60 млрд. При цьому зауважується, що до цього переліку можуть потрапити й інші сектори китайського виробництва.

Читайте також: Кабмін домовляється зі США про митні виключення для України

Інше впливове американське видання, Politico, повідомило раніше, що президент Трамп відхилив пропозиції щодо введення додаткових тарифів на китайську продукцію в сукупній вартості $30 млрд. Замість цього він вимагав більш потужної реакції США на дії Китаю в торговельній сфері.

Китай має позитивне сальдо торговельного балансу зі США на $375 млрд, уточнюється в публікації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-