Порошенко запросив бізнес обговорити нову “філософію” податків

Порошенко запросив бізнес обговорити нову “філософію” податків

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко запросив представників бізнесу до обговорення питання про запровадження в Україні нової моделі оподаткування прибутку - оподаткування розподіленого прибутку підприємства.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Я вважаю, що з цього приводу потрібна чесна дискусія з нашими іноземними партнерами і асоціаціями бізнесу. Йдеться не просто про податки. Йдеться про нову філософію. Ми захищаємо цим законопроектом малий та середній бізнес. Значно спрощується облік: що ти вивів – сплати податки. Що залишив – інвестуєш в бізнес», - зазначив Порошенко, висловивши думку, що прихильники такого законопроекта будуть.

Глава держави підкреслив, що готовий до компромісів з цього питання.

«Щодо того, щоб на першому етапі розповсюджувати це лише на малий та середній бізнес, знайти компроміси по іноземним інвесторам. Але 100% це на сьогоднішній день в багатьох країнах, включаючи Грузію, Естонію – спрацювало позитивно», - сказав він.

Читайте також: Бізнесувати підприємцям з інвалідністю, отриманою в АТО, допоможе проект Ради

На переконання Президента, така нова податкова політика кардинально змінить інвестиційний клімат. «Кардинально стимулює інвестиції. Навіщо витягувати гроші? Вкладай в розвиток виробництва. Думаю, що тут на сьогоднішній день ми маємо діяти рішуче. Це є наша спільна зміна інвестиційного клімату в державі», - резюмував Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-