Уряд планує у березні направити до Ради новий законопроект про концесії - МЕРТ

Уряд планує у березні направити до Ради новий законопроект про концесії - МЕРТ

Укрінформ
Кабінет міністрів у березні планує направити до Верховної Ради новий законопроект про концесії щодо державно-приватного партнерства в Україні.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук.

"27 грудня 2017 року уряд схвалив законопроект "Про концесії". Цей документ важливий для нас, оскільки чинне законодавство є застарілим. Ми систематизували та доопрацювали чотири закони і розробили один законопроект щодо державно-приватного партнерства... Наразі законопроект доопрацьовують у Секретаріаті Кабміну, вносять редакційні правки. Плануємо направити його у парламент у березні", - сказав він.

Читайте також: У Києві презентували конкурс для стартапів FinTech Challenge

Тітарчук пояснив, що у процесі застосування концесії проводиться прозорий конкурс, а хто виграє – модернізує, реконструює, бере в управління об'єкт, при цьому можливі ризики розділяються між приватним партнером і державою.

"Взагалі прогнозуємо застосування концесії у сфері інфраструктури, зокрема – у портах. Першими пілотними проектами мають стати державний стивідор "Ольвія", Херсонський морський торговий порт і залізнично-поромний комплекс порту "Чорноморськ", - сказав Тітарчук. 

Він зауважив, що після ухвалення Верховною Радою відповідного закону умови діяльності стануть більш прозорими та привабливими для інвесторів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-