Закон про приватизацію набрав чинності

Закон про приватизацію набрав чинності

4414
Укрінформ
Закон України від 18 січня 2018 № 2269-VIII "Про приватизацію державного і комунального майна", який був офіційно опублікований 6 березня, у середу, 7 березня, набрав чинності.

Закон було опубліковано в газеті Верховної Ради України “Голос України”.

Мета Закону - прискорити процес продажу державного майна, а також зробити його прозорим.

Закон запроваджує два способи продажу - це аукціон і викуп об'єктів приватизації в тому разі, якщо на момент прийняття закону майно вже перебувало в оренді.

Також встановлюється 11 місяців підготовки для об'єктів великої приватизації і 5 місяців для малої.

Один з ключових моментів законопроекту - приватизація по англійському праву. До 1 січня 2021 року покупці об'єктів приватизації мають право вимагати укласти всі правові угоди в рамках права Англії і Уельсу.

Читайте також: ОПЗ цікавить іноземців, а Укртелеком можуть продати повторно - Фонд держмайна

Згідно із законом, Кабінет міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності має розробити та привести у відповідність із цим законом власні нормативно-правові акти; забезпечити розроблення та прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, передбачених цим законом; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому закону.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 18 січня ухвалила закон "Про приватизацію державного майна". За відповідне рішення проголосували 266 народних депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-