Українську ГТС збалансували завдяки імпорту з ЄС - Нафтогаз

Українську ГТС збалансували завдяки імпорту з ЄС - Нафтогаз

Укрінформ
Станом на ранок суботи українська газотранспортна система повністю збалансована і працює в штатному режимі.

Про це інформує прес-служба НАК "Нафтогаз України" у Facebook.

"Наразі падіння тиску в магістральній системі газопроводів, що виникло через недотримання Газпромом контракту як на постачання, так і транзит газу територією України повністю зупинено завдяки збільшенню обсягів імпорту газу з європейського напрямку", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у Нафтогазі, завдяки оперативному впровадженню плану реагування українською владою, а також високому рівню громадянської свідомості українців, які активно долучилися до акції "прикрути" та добровільно зменшили температуру у своїх будинках на один градус, за оперативними даними за минулу добу по усіх обласних центрах та найбільших містах України споживання скоротилося приблизно на 25 млн куб. м (14%) порівняно з 1 березня.

Читайте також: Порошенко подякував українцям, які "прикрутили" і зекономили 25 млн куб. метрів газу

"Нафтогаз також вітає пропозицію МЗС України та Єврокомісії щодо проведення переговорів для виконання рішень Стокгольмського арбітражу у тристоронньому форматі Україна – Росія – ЄС. Компанія готова долучитися до таких переговорів у найближчий зручний для усіх сторін час", - додали у Нафтогазі.

Як повідомлялося, через відмову Газпрому постачати Нафтогазу газ, а також через зниження тисків на вході у систему, в Українській ГТС виник розбаланс та дефіцит обсягів газу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-