Польська PGNiG готова постачати газ в Україну весь рік

Польська PGNiG готова постачати газ в Україну весь рік

Ексклюзив
6909
Укрінформ
Польська нафтогазова компанія (PGNiG) готова уподовж року безперебійно постачати газ в Україну.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив заступник голови правління PGNiG Мацєй Возняк.

“З огляду на динамічну ситуацію на ринку газу і морозну зиму PGNiG уважно слідкує за потребами і залишається у постійному контакті з українськими контрагентами щодо можливих додаткових поставок газу. За умови безперебійної роботи газопроводів в Україні і сприятливих умов транзакції, можливими є поставки газу в Україну упродовж року”, - заявив Возняк.

За його словами, технічні можливості пункту “Германовіце” на кордоні з Україною дозволяють постачати в Україну максимально 6 млн кубометрів газу на добу в зимовий період за умови відсутності обмежень з боку операторів газотранспортних систем.

Читайте також: Відзавтра в Україну почне надходити газ із Польщі - Гройсман

Як інформувалося, “Нафтогаз України” та PGNiG підписали контракт щодо поставок газу до кінця березня 2018 року. Загальний обсяг за ним становить 60 млн куб. м. Поставки газу почалися сьогодні о 6 годині ранку через ГРС “Германовіце”, яка з’єднує польську ГТС з українською. До кінця 2017 року PGNiG поставила в Україну більше 1 млрд кубометрів.

У лютому Нафтогаз передплатив обсяги газу у Газпрому, очікуючи на відновлення поставок у березні. Газпром повернув усю суму та відмовився постачати газ. Через похолодання в Україні виник незначний дефіцит газу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-