Вінницька птахофабрика спростовує відключення електрики з масовою загибеллю птиці

Вінницька птахофабрика спростовує відключення електрики з масовою загибеллю птиці

2782
Укрінформ
На ТОВ «Вінницька птахофабрика» українського холдингу МХП, що розташоване у м. Ладижин, не було відключень електропостачання з масовою загибеллю птиці. 

Так прокоментувала прес-служба агроіндустріального холдингу МХП публікації у ЗМІ, в яких компанію звинувачують у порушенні виробничих процесів, санітарних норм та законодавства України. 

“Інформація щодо відключень електропостачання з масовою загибеллю птиці в ТОВ «Вінницька птахофабрика» на початку поточного року не відповідає реальному стану речей та несе у собі явні ознаки замовного матеріалу. Подібних інцидентів чи будь-яких інших аварій з аналогічними наслідками на ділянках вирощування у 2017-2018 році не відбувалося”, -- йдеться в повідомленні. 

В МХП стверджують, що на ТОВ «Вінницька птахофабрика» електропостачання виробничих потужностей здійснюється окремою лінією потужністю 10 кВ на 4 КТП, а далі мережею 0,4 кВ розподіляється по пташниках. На випадок відсутності струму в мережі передбачені потужні дизельні генератори, які повністю задовольняють потреби підприємства в електроенергії

“Не відповідають дійсності й дані щодо проблем з утилізацією курячих тушок на фабриці, що підтверджується регулярними перевірками Державної екологічної інспекції України та територіальних органів. На фото несанкціонованого відкритого могильника, начебто розташованого на Вінниччині поблизу підприємств ТОВ «Вінницька птахофабрика», зображене незаконне звалище курячих тушок у Київській області, організоване зовсім іншою українською компанією”, - підкреслюється в заяві МХП.

Читайте також: "Миронівський хлібопродукт" збудує найбільший у світі біогазовий комплекс

В МХП наголошують, що птахофабрика здійснює свою діяльність у відповідності з чинним законодавством України та внутрішньою екологічною політикою, доступною відкрито на офіційному сайті холдингу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-