Уряд затвердив порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів

Уряд затвердив порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів

Децентралізація
5259
Укрінформ
Кабмін прийняв постанову, якою затвердив Порядок зарахування у 2018 році частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду місцевих бюджетів. 

Про це інформує 1 березня портал "Децентралізація". 

"Порядок визначає принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування.  Документом затверджено також частки для зарахування акцизного податку до бюджетів місцевого самоврядування у першому півріччі 2018 року у розрізі усіх сільських, селищних та міських бюджетів", - йдеться у повідомленні.

Як роз’яснила координатор напрямку "Місцеві бюджети" проектного офісу секторальної децентралізації Галина Маркович, такі частки визначені, виходячи з обсягів реалізованого пального на відповідній території за друге півріччя 2017 року, з урахуванням інформації ДФС.

Читайте також: Систему податкового адміністрування ДФС оцінять за 9 ключовими показниками

У другому півріччі 2018 року частки акцизу з пального визначатимуться з урахуванням даних про обсяг реалізованого пального за перше півріччя 2018 року. Цю інформацію Мінфіну повинна надати ДФС до 10 липня 2018 року.

"В цьому році бюджети місцевого самоврядування ще не отримували надходжень від акцизу. Казначейство в двотижневий строк з дня набрання чинності Постанови уряду зобов’язане здійснити розподіл частини акцизного податку, що надійшов з 1 січня 2018 року, і забезпечити його зарахування на рахунки усіх бюджетів органів місцевого самоврядування", - зазначила експерт.

Вона додала, що перерахування частини акцизного податку місцевим бюджетам забезпечить їх збалансування та сприятиме своєчасному фінансуванню запланованих видатків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-