Гройсман пропонує позбавити правоохоронців можливості контактувати з бізнесом

Гройсман пропонує позбавити правоохоронців можливості контактувати з бізнесом

942
Укрінформ
Служба безпеки України, підрозділи Генеральної прокуратури та Національна поліція мають позбутися прав будь-якого контакту з бізнесом і передати ці повноваження в єдиний інтелектуальний орган.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інвестиційної конференції в Києві, повідомляє Урядовий портал. 

«І ми тут не претендуємо на єдине авторство. Я претендую на те, аби СБУ було позбуто прав контактувати з бізнесом. Говорю про це серйозно», - сказав Гройсман.

За його словами, назва цього органу значення не має, нині існує кілька її варіантів – так само, як і існує  кілька законопроектів щодо формування та роботи такого органу. А підрозділи Нацполіції та прокуратури, які займаються питаннями бізнесу, впевнений Глава уряду, мають бути ліквідовані.

«Ми за те, щоб був один інтелектуальний орган, який займається аналітикою бізнесу і не дає нікому уходити в тінь. Ось я за це», - підкреслив він.

Читайте також: Гройсман сказав, коли в Україні може бути ринкова ціна на газ

Разом з тим Гройсман запропонував діловим колам проаналізувати всі ініціативи щодо формування єдиної служби, обрати найбільш прийнятний законопроект, аби його можна бути розглянути й ухвалити швидко і майже одноголосно – так, як це було із законом щодо захисту прав бізнесу «маски-шоу-стоп».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-