Маски-стоп

01 лютого 2019

04 листопада 2018

Другий закон про "маски-стоп" набув чинності

Набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування".

01 листопада 2018

Петренко пояснив, що дасть бізнесу другий закон про “Маски-стоп”

Підписання Президентом Петром Порошенком закону "Маски-шоу стоп-2" є важливим кроком, щоб захистити бізнес від неправомірного тиску з боку правоохоронців та покращити інвестиційну привабливість України.

31 жовтня 2018

27 вересня 2018

Другий закон про "маски-стоп" пішов на підпис Порошенку

Голова ВР Андрій Парубій підписав закон №8490 що входить до другого пакету законопроектів щодо посилення захисту бізнесу у межах так званої ініціативи "Маски-шоу стоп" та передав його на підпис Президенту Петру Порошенку.

18 вересня 2018

Рада прийняла закон про “маски-стоп”, що посилює відповідальність силовиків

Верховна Рада ухвалила закон, який має на меті не допустити безпідставного продовження досудового розслідування та посилити відповідальність правоохоронців за порушення прав підприємців під час здійснення слідчих дій.

13 червня 2018

11 червня 2018

16 квітня 2018

Маски-стоп: Мін'юст ініціює персональну відповідальність за незаконні обшуки

Міністерство юстиції України пропонує запровадити персональну майнову відповідальність конкретних правоохоронців за проведення незаконних обшуків, виїмку документів і техніки у підприємців. 

06 квітня 2018

Гройсман хоче посилити закон про "маски-стоп"

Ухвалений Верховною Радою за ініціативою уряду закон про захист бізнесу має бути посилений новими законодавчими ініціативами - в контексті встановлення відповідальності контролерів за перевищення своїх повноважень.

19 березня 2018

16 березня 2018

01 березня 2018

Гройсман пропонує позбавити правоохоронців можливості контактувати з бізнесом

Служба безпеки України, підрозділи Генеральної прокуратури та Національна поліція мають позбутися прав будь-якого контакту з бізнесом і передати ці повноваження в єдиний інтелектуальний орган.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-