Співпраця України зі США за кілька місяців зросла вчетверо - Порошенко

Співпраця України зі США за кілька місяців зросла вчетверо - Порошенко

1186
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко заявив, що співпраця України зі Сполученими Штатами Америки за кілька місяців виросла в чотири рази.

Про це він сказав, виступаючи на церемонії підписання угоди між «Укрзалізницею» та GE, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Треба сказати, що за цей короткий термін, за кілька місяців наша співпраця виросла в 4 рази. І це дає зелене світло з обох боків, що дали Президент України, уряд України, Білий дім і уряд США», -  зазначив Порошенко.

 Він також наголосив, що репутація компанії General Electric дуже висока і ця компанія приходить в ті країни, у перспективу і розвиток яких вона вірить. 

Читайте також: Прихід GЕ в Україну став можливим після переговорів із Трампом — Порошенко

«Як на мене, це чітке визнання і того, що вже зроблено, і довіра до того, що ми плануємо зробити», -  підкреслив Президент.

За його словами, підписання угоди « це лише початок і до американського ядерного палива, і до завершення будівництва заводу утилізації ядерного палива, до інвестицій General Electric, до інвестицій в портову інфраструктуру, до інвестицій в переробну промисловість американських компаній».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-