Нацагентство з розшуку активів хоче доступ до 300 державних баз даних

Нацагентство з розшуку активів хоче доступ до 300 державних баз даних

977
Укрінформ
До кінця року Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами планує отримати доступ до більшості баз даних в Україні.

Про це заявив керівник АРМА Антон Янчук під час  публічного звіту в Укрінформі.

"На сьогодні ми маємо доступ до первинно необхідного, як ми називаємо - базового пакета джерел. Я думаю, що до кінця цього року ми матимемо доступ прямий, хоча ще й не автоматизований, до переважної більшості джерел, які нас цікавлять в Україні", -  зазначив Янчук.

Він також додав, що паралельно АРМА працює над приєднанням до баз даних поза межами України.

За словами Янчука, доступ до баз даних має бути максимально автоматизований.

Читайте також: Майно Межигір'я: Генпрокуратуру і НАБУ просять узгодити позицію

"Навіть якщо у Нацагентства буде доступ до всіх баз даних, які його цікавлять, в межах юрисдикції України, а це понад 300 державних баз даних, однак цей доступ буде безпосереднім, але не автоматичним, то перевірка інформації та розшуку активів з такими базами  займатиме десятки годин. Водночас, якщо такий доступ буде автоматичний, буде забезпечено автоматичний обмін даними, між інформаційно-аналітичною системою національного агентства і відповідними базами даних, то відповідно розшук займатиме хвилини. Тому як би це не було складно, важко і дорого, але стратегічно Нацагентство рухатиметься в напрямку повної автоматизації доступу до баз даних, і більш того - до автоматизації первинної обробки інформації", -  наголосив Янчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-