SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман розказав, як можна збудувати дитсадок за "нуль гривень" - 22.02.2018 15:48 — Новини Укрінформ
Гройсман розказав, як можна збудувати дитсадок за "нуль гривень"

Гройсман розказав, як можна збудувати дитсадок за "нуль гривень"

Фото
1273
Ukrinform
Запроваджена урядом реформа децентралізації не тільки надала нові повноваження й ресурси на місця, але й посилює відповідальність влади та вимогливість громад до своїх керівників.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись зі студентами Сумського національного аграрного університету,  повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Глава уряду нагадав, що три роки тому, він, як віце-прем’єр-міністр, став у авангарді руху на децентралізацію. І тоді мало хто вірив в успіх реформи.

«Але в нас усе вийшло. Потрібно об'єднуватися. Потрібні нові люди, нові знання», - сказав глава уряду. 

Гройсман відвідав Сумський національний аграрний університет/ Фото Владислава Мусієнка

Прем’єр-міністр звернув увагу, що за минулий рік на місця передано понад 100 млрд грн у вигляді додаткових доходів місцевих бюджетів – «баснословні кошти», які можна використати на користь громад.

«Але питання можна вирішувати не тільки коштами. Скільки, приміром, коштує побудувати садок? Можна порахувати п’ять чи двадцять п’ять мільйонів гривень. Але я скажу точно! «Нуль». Треба просто відповідально ставитися до забудови. Якщо забудовник будує будинки – будь ласка, але поруч садок! Будуємо будинки – будь ласка, але поруч школа! Що це? Це відповідальність!» - сказав  Гройсман. 

Іншим аспектом цієї відповідальності, впевнений Прем’єр-міністр, є здатність вирішувати проблеми. 

«Буває, керівник показує, що десь він дорогу побудував... Але якщо є якісь проблеми – то це центральна влада винна. Ні! Просто треба такого керівника питати і про проблеми. Громади мають стати вимогливими до влади», - підкреслив глава уряду.

Читайте також: Гройсман: Зміна якості освіти має сприяти переходу до економіки доданої вартості

Як повідомлялося, Гройсман перебуває на Сумщині з робочою поїздкою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>