Експорт українських яблук в країни Євросоюзу виріс в 9 разів

Експорт українських яблук в країни Євросоюзу виріс в 9 разів

Укрінформ
Україна скористалася можливістю стрімко збільшити експорт яблук в Європейський Союз завдяки зниженню виробництва цієї продукції в європейських країнах.

Про це свідчать дані митної статистики, повідомляє АПК-Інформ: овочі і фрукти.

Згідно з офіційними звітами, за липень-січень сезону-2017/18 Україна експортувала в країни Євросоюзу 9,2 тис. тонн яблук. Для порівняння: за вказаний період сезону-2016/17 експорт українського яблука в ЄС ледь перевищував 1 тис. тонн, причому в даному випадку мова йшла про фрукти для подальшої переробки.

Однак головним покупцем українського яблука все ще залишається Білорусь, яка також активно нарощує обсяги імпорту цієї продукції. За липень-січень нинішнього сезону Україна відвантажила в зазначеному напрямку 11,4 тис. тонн яблук, що в 1,6 рази більше, ніж за аналогічний період попереднього сезону.

Читайте також: Обіг аграрної та харчової продукції між Україною та ЄС торік зріс на 31% - Мінагро

Всього ж за 7 місяців сезону-2017/18 Україна експортувала 21 тис. тонн яблук, що в 2,3 рази більше, ніж з липня по січень минулого сезону. Тільки в січні п. р. експорт українського яблука досяг 4,2 тис. тонн, тим самим перевищивши показник за аналогічний місяць роком раніше в 1,8 рази.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-