В Україні створена система моніторингу водних ресурсів

В Україні створена система моніторингу водних ресурсів

Укрінформ
Держводагентство запровадило держоблік поверхневих водних об’єктів та програмну систему моніторингу водних ресурсів України.

Про це під час звіту в Укрінформі за результатами діяльності Державного агентства водних ресурсів України у 2017 році заявила голова відомства Ірина Овчаренко, повідомляє кореспондент агентства.

«Ще одне завдання - запровадження геоінформаційних систем. Воно виконане шляхом створення двох програмних систем, які в подальшому будуть між собою інтегруватись. Вперше за існування незалежної України, а якщо бути точною, вперше за 60 років, розпочато роботу щодо ведення державного обліку поверхневих водних об’єктів із застосуванням сучасних геоінформаційних систем (Геоінформаційний портал – ред.). Створено програмну систему моніторингу водних ресурсів України (Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів – ред.)», - заявила голова відомства.

Читайте також: На відновлення водних запасів направлятимуть 10% ренти за спецводокористування

За словами Овчаренко, Геопортал вже сьогодні працює у тестовому режимі, і через сайт Держводагентства доступний всім. Також найближчим часом для всіх бажаючих стане доступною програма моніторингу.

«В цьому завданні ми створили інструментарій для управління водними ресурсами і надали доступ суспільству до тієї інформації, яка раніше була важкодоступною навіть для фахівців, спеціалістів галузі», - підкреслила очільниця Держводагентства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-