В Україні цьогоріч додатково зрошуватимуть 16 тисяч гектарів сільгоспземель

В Україні цьогоріч додатково зрошуватимуть 16 тисяч гектарів сільгоспземель

Укрінформ
Завдяки реконструкції державних зрошувальних систем у трьох українських областях, вже в поточному сезоні вдасться включити в поливний режим ще 16 тис га сільськогосподарських земель.

Про це під час звіту в Укрінформі за результатами діяльності Державного агентства водних ресурсів України у 2017 році заявила голова відомства Ірина Овчаренко, повідомляє кореспондент агентства.

«Питання розвитку зрошення важливе для нашої держави. Ми аграрна країна, і маємо створювати якомога оптимальніші умови для розвитку аграрного сектору економіки. У минулому році ми проводили реконструкцію державних зрошувальних систем в Херсонській, Одеській, Вінницькій областях. Це дає можливість вже в цьому поливному сезоні включити додатково в поливний режим 16 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення», - заявила очільниця відомства.

За її словами, вказані області окрім додаткових надходжень у вигляді податків, робочих місць, отримали «мотивацію для інвестування» в розвиток аграрного бізнесу та в розвиток державно-приватного партнерства.

Читайте також: На відновлення водних запасів направлятимуть 10% ренти за спецводокористування

Як повідомила Овчаренко, торік розпочалась спільна робота з Держенергоефективності щодо енергоаудиту водогосподарського меліоративного комплексу.

«Ми маємо намір запровадити енергосервісні договори, в результаті чого держава може отримати економію бюджетних коштів на використання електроенергії, а галузь оновлення насосно-силового обладнання без залучення бюджетних коштів», - наголосила голова Держводагентства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-