Розенко каже, будь-які розмови, що субсидії будуть відбирати — байки

Розенко каже, будь-які розмови, що субсидії будуть відбирати — байки

Укрінформ
Перехід до повної монетизації субсидій можливий за умови запуску сучасної системи обліку послуг комунальників.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляється на Урядовому порталі.

«Думаю, ми прийдемо до повної монетизації субсидій. Але це залежить не від соціального блоку уряду, для цього потрібна сучасна система обліку послуг комунальників. А зараз тільки у 80% багатоквартирних будинків є лічильники тепла, я вже мовчу про індивідуальні лічильники в кожній квартирі. У решти - оплата розраховується за нормативами. Для монетизації субсидій це неприпустимо, оскільки призведе до витрачання зайвих державних коштів, махінацій і приписок», - сказав Розенко.

Віце-прем’єр-міністр також нагадав, що і в 2017 році був зроблений перший крок на шляху до повної монетизації субсидій. «Про це протягом 15 років багато говорили, але тільки наш уряд першим у 2017 році провів експеримент із монетизації субсидій: 1 млн 400 тис. сімей отримали «живі» гроші за економію газу й електроенергії», - зазначив він.

Розенко також підкреслив, що будь-які розмови про те, що субсидії будуть відбирати - байки.

«Скільки критикували систему субсидій спочатку. Але в опалювальному сезоні 2017-2018 рр. всі самі переконалися: в управліннях соцзахисту черг немає і вже понад 7 млн сімей отримують субсидії. І мало хто пам'ятає, що ще три роки тому субсидії потрібно було переоформляти кожні півроку, з купою паперів. Зараз все робиться швидко, чітко, в автоматичному режимі», - наголосив Розенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-