В Україні розпочали виробництво скрапленого газу європейського стандарту якості

В Україні розпочали виробництво скрапленого газу європейського стандарту якості

1762
Ukrinform
Укргазвидобування з 1 лютого 2018 року, в рамках гармонізації національних нормативних документів з європейськими нормами, розпочало виробництво скрапленого газу європейського стандарту якості. 

Про це повідомляє прес-служба газодобувної компанії. 

"Новий національний стандарт з 1 лютого замінить старий радянський ГОСТ 27578-87", - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим ПАТ «Укргазвидобування» продовжує оснащення власних лабораторій на заводах необхідним обладнанням та з 01.02.2018 року розпочинає виробництво скрапленого газу згідно з ДСТУ EN 589:2017 на ТЦСК «Базилівщина» та Яблунівському ВПГ, а до 01.03.2018 року - на Шебелинському ВПГКН, Тимофіївській УПВВ та Юліївській УВЗГ.

"ПАТ «Укргазвидобування» вже неодноразово підтверджувало відповідність нафтопродуктів власного виробництва найсучаснішим вимогам якості та, як найбільший виробник скрапленого газу в Україні, підтримує прийняття нового національного стандарту на автогаз", - зазначили у компанії.

Читайте також: Укргазвидобування збільшило видобуток у січні на понад 3%

Згідно з гармонізацією українського законодавства з нормативами Європейського Союзу, з 1 лютого 2018 року набувають чинності нові вимоги до якості автогазу, що відповідають стандарту EN 589. Новий ДСТУ ЕN 589:2017 «Палива автомобільні. Газ нафтовий скраплений» змінить ГОСТ 27587-87 «Гази вуглеводневі скраплені для автомобільного транспорту».


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-