Гройсман вважає 2018 рік набагато кращим для економіки, ніж минулий

Гройсман вважає 2018 рік набагато кращим для економіки, ніж минулий

1442
Ukrinform
Ухвалені минулого року фундаментальні економічні рішення дозволили стабілізувати економічну ситуацію в Україні і закласти можливості до зростання, які більші за заплановані 3%.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час щорічної зустрічі членів Американської торговельної палати, яка об’єднує представництва провідних світових компаній в нашій державі, повідомляє Урядовий портал.

 «Ми маємо зробити все, аби (економічний) ріст був адекватним нашим можливостям – а це далеко не 3%, а кожен бізнес отримував результат – збільшення доходів, сплати податків, розвитку», - сказав Гройсман.

Він зазначив, що минулого року уряду України вдалося продовжити дерегуляцію, запровадити ефективні інструменти розвитку, ухвалити фундаментальні рішення в пенсійній системі, системі освіти, охорони здоров’я, перейти на нові законодавчі правила в приватизації нестратегічних держактивів.

Читайте також: Гройсман бачить спільні завдання для бізнесу України та США

«Саме тому 2018 рік, за своїми можливостями, набагато кращий за 2017 рік. І завдання – закласти основи до зростання 5, 7 і більше відсотків - через прийняття рішень, через розумну регуляцію, спрощення процедур і демонополізацію, модернізацію інфраструктури, нарощення можливостей і підтримки конкретних секторів», - сказав Гройсман.

Глава уряду нагадав, що цього року свого ухвалення очікує пакет з 35 законопроектів, напрацьованих спільно з Президентом України, парламентськими фракціями, діловими колами - задля поліпшення ділового клімату і створення умов подальшого розвитку держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>