Нова система оплати праці в Укрзалізниці: оклади збільшені на 10-30%

Нова система оплати праці в Укрзалізниці: оклади збільшені на 10-30%

3873
Ukrinform
ПАТ "Укрзалізниця" продовжує впроваджувати нову систему оплати праці для залізничників.

Про це повідомляє прес-служба компанії. 

"З 1 січня 2018 року запроваджені збільшені на 10-30% місячні оклади для провідників пасажирських вагонів та стюардів. Також у середньому на 20% збільшено оклади робітників найпростіших професій, робота яких не тарифікується. Наприклад, кур’єр, прибиральник виробничих приміщень, сторож, підсобний робітник та інші", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, розповіли в Укрзалізниці, запроваджуються збільшені на 17-22% тарифні ставки для водіїв автотранспортних засобів. Робітники підрозділів воєнізованої охорони регіональних філій (старший стрілець та стрілець) будуть переведені з місячних окладів на годинні тарифні ставки з дотриманням  вимог законодавства України про працю.  У результаті цього їх зарплата збільшиться до 30%.

"Таким чином, нова система оплати праці запроваджена майже для всіх робітничих професій. Наступний крок – інші категорії: техніки, технічні службовці, фахівці, професіонали та керівники всіх рівнів", - зазначили в Укрзалізниці.

Читайте також: Укрзалізниця увійде до асоціації "Транскаспійський транспортний маршрут"

Загалом з січня по грудень 2017 року залізнична галузь перемістилася на 13 з 17 місця за рівнем середньомісячної заробітної плати серед галузей економіки країни. Так, середня заробітна плата залізничників у січні минулого року складала 5932 грн, а у грудні вже 9440 грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-